Bluzy szyte z haftem, nadrukiem

W skład naszej oferty wchodzi również szycie bluz na zamówienie. Podczas produkcji odzieży sięgamy po tkaniny najwyższej jakości. W tej kategorii proponujemy wykorzystanie dziadziny typu „adidas”, która świetnie zatrzymuje ciepło, dzięki czemu nadaje się do noszenia o każdej porze roku. Proponujemy modele klasyczne z nadrukami bądź haftami, z kapturem oraz tzw. mix. Szyte przez nas ubrania posiadają ściągacze wokół szyi, na rękawach oraz w pasie, co zapewnia pełną wygodę podczas noszenia.
W ofercie czekają na Ciebie bluzy z nadrukiem lub haftem, który wybierasz samodzielnie – dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod nanosimy wzór we wskazane miejsce. Proponujemy rozmiary od S do 3XL z ozdobnym pasem na piersi bądź ukośnym wzorem. Jako nasz Klient możesz liczyć ponadto na wiele wariantów kolorystycznych.

Comments are closed.

 • O NAS

  Firma Ultra Reklam to firma rodzinna, która powstała w pierwotnej formie już w 2009 roku. Zaczynaliśmy od współpracy z bardzo wymagającymi klientami z rynków skandynawskich. To oni pokazali nam jak należy dbać o klienta oraz jak indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego z nich. To doświadczenie sprawia, że stawiamy jakość oraz obsługę jako nasze najwyższe priorytety.

 • SIEDZIBA FIRMY

  Ultra Reklam - Włodzimierz Bauer
  ul. Władysława Broniewskiego 6A/13
  93-162 Łódź

  Tel. +48 575 979 572
  E-mail: info@ultrareklam.pl

  www.ultrareklam.pl

REALIZACJA: