Haft/Nadruk/Grawerowanie

Haft/Nadruk/Grawerowanie

Oferujemy trzy podstawowe metody personalizacji. Mamy nadzieję, że poniższy opis posłuży jako poradnik i pomoże wybrać odpowiednią metodę personalizowania produktu który Państwo zamówicie.

Nadruk – Jedna z najpopularniejszych metod personalizacji oraz znakowania odzieży. Najczęściej używana na cieńszych produktach takich jak koszulki, szaliki retro, koszulki polo lub kurtki wiatrówki.

Wyróżniamy różne rodzaje nadruku:
- Cyfrowy / DTG gdy wzór posiada dużą ilość kolorów lub gdy zamawiana ilość nie przekracza kilku sztuk
- CMYK używamy przy zamówieniach powyżej 50 sztuk oraz gdy projekt ma dużą ilość kolorów.
- Sitodruk używamy dla standardowych produkcji gdzie projekt nie przekracza 5 kolorów.

Haft – Wygląda świetnie na grubszej odzieży jak np. bluzy, kurtki typu softshell, koszulki polo lub czapki zimowe. Haft jest bardzo wytrzymały i właściwie nie ma możliwości usunięcia go z produktu. Zdecydowanym plusem jest to, że raz wykonany program hafciarski może być używany na dowolnej ilości produktów co znacząco obniża cenę produkcji.

Grawerowanie laserowe – Tej metody używamy na gadżetach typu pamięć USB, szkle, czy też breloczkach metalowych. Bardzo ciekawa i elegancka forma personalizowania.

Jeśli macie Państwo pytanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem który z miłą chęcią opowie więcej o naszych produktach oraz indywidualnie doradzi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Comments are closed.

 • O NAS

  Firma Ultra Reklam to firma rodzinna, która powstała w pierwotnej formie już w 2009 roku. Zaczynaliśmy od współpracy z bardzo wymagającymi klientami z rynków skandynawskich. To oni pokazali nam jak należy dbać o klienta oraz jak indywidualnie podchodzić do potrzeb każdego z nich. To doświadczenie sprawia, że stawiamy jakość oraz obsługę jako nasze najwyższe priorytety.

 • SIEDZIBA FIRMY

  Ultra Reklam - Włodzimierz Bauer
  ul. Władysława Broniewskiego 6A/13
  93-162 Łódź

  Tel. +48 575 979 572
  E-mail: info@ultrareklam.pl

  www.ultrareklam.pl

REALIZACJA: