0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Wizytówka kuchni – fartuch z logiem firmy

Przez ostatnie kilka lat wzrasta liczba zwolenników kuchni polskiej. Prawdą jest, że nie trzeba być bardzo wykwalifikowanym kucharzem by gotować przepyszne posiłki. Warto jednak zwrócić uwagę, że prócz smakowitych przysmaków przydadzą się też funkcjonalne akcesoria kuchenne. Jednym z takich przedmiotów może być fartuch z logiem firmy. Nie dość, że świetnie sprawdzi się w swojej oczywistej roli to dodatkowo stanowi świetną reklamę firmy.

Niezastąpiona wizytówka – fartuch z logiem firmy

Faktem jest, że fartuch stanowi nieodłączną część wyposażenia w kuchni. Dodatkowo, jest to świetny gadżet reklamowy, który przyciągnie wzrok nawet najbardziej wymagającego klienta. Fartuch w logiem firmy, może pokazać ją od jak najlepszej strony. Fartuch to praktyczny przedmiot, który nie tylko dobrze wygląda ale też doskonale chroni nasze ubrania przed zabrudzeniami podczas przygotowania posiłków. Plamy z soku z marchwi, tłuszczu czy też barszczu czerwonego – przed takimi zabrudzeniami ochroni nasze ubrania fartuch z logiem firmy. Jak również, gadżet ten doskonale w oczach użytkowników buduje pozytywne spojrzenie na markę.

Przez żołądek do … klienta?

Czemu by nie? Coraz to nowsze badania naukowców udowadniają, że zmysłu smaku czy zapachu i innych może rzutować na uczucia oraz wybory klientów. Jak również może mieć to wpływ na kształtowanie pozytywnego zdania na temat konkretnej marki. Taka “reklamówka” może sprawić, że gotując potrawy a następnie spożywając je – będziemy myśleć pozytywnie o firmie, która nam je podarowała. Dlatego też, proponujemy rozważyć zastosowanie fartuchów z logiem firmy jako gadżet reklamowy.

Fartuch z logiem firmy to radość nie tylko dla dorosłych

Trzeba pamiętać, że gotowanie, pieczenie to świetna zabawa nie tylko dla dorosłych. Dzieci bardzo często chcą i lubią pomagać rodzicom w kuchni. Nauka przez zabawę? Oczywiście! Fartuchy będą stanowić świetną alternatywę do zabaw rodzinnych, które nie tylko zapewnią rozrywkę ale też pozwolą nauczyć dzieci wielu czynności potrzebnych w kuchni. W myśli odbiorców dzięki temu fartuchy z logiem firmy będą przywoływały przyjemne wspomnienia czasu spędzonego z rodziną.

fartuch z logiem firmy

fartuch z logiem firmy

Fartuch przydatny tylko w branży gastronomicznej? Wymysł

Na pozór zdawać się może, że fartuchy nadadzą się tylko i wyłącznie dla klientów udzielających się w branży gastronomicznej. Nic bardziej mylnego! Faktem jest, że jest to gadżet głównie kojarzący się z kuchnią, ale nie można go tak szufladkować. Jak to ktoś kiedyś powiedział – gotować każdy może! W obecnych czasach diety pudełkowej znajduje się jednak jakaś część osób, które gotują w domu. Jednak jedzenie własnoręcznie przygotowane zupełnie inaczej pachnie, smakuje… Dlatego też fartuch należy do akcesoriów pierwszej potrzeby w kuchni.

Kolacja firmowa w domu wcale nie musi być abstrakcją

Wcale to nie musi być takie złe przeżycie jakby można było kojarzyć w pierwszej chwili. Restauracyjne posiłki z pewnością są smacznie i elegancko przygotowywane, ale nic tak nie ugości współpracowników jak własnoręcznie przygotowana kolacja firmowa najlepiej ugości naszych klientów, konsumentów czy też współpracowników. Ważny jest elegancko przystrojony stół, idealnie dobrana czysta zastawa stołowa. Dodatkowo, fartuch z logiem firmy będzie idealnym dopełnieniem całości. Dzięki temu niepozornemu dodatkowi w ubiorze nasi klienci, goście będą wspominać nas przy rozmowach z innymi z uśmiechami na ustach,  w bardzo pozytywny sposób. Warto pamiętać, że dobrze dobrane gadżety do kuchni to krok do sukcesu w kuchni oraz idealna wizytówka gospodarstwa domowego.

Fartuch z logiem firmy samodzielnie zaprojektowany

Fartuch z logiem firmy może świetnie odnaleźć się w roli przekaźnika reklamy naszego przedsiębiorstwa. Sami możemy zaprojektować to akcesorium na miarę swoich potrzeb. Możliwy jest wybór materiału, koloru, czy nawet kształtu upragnionego przez nas fartucha. Ma on dużą powierzchnie dzięki czemu istnieje możliwość dowolnego dopasowania wybranego przez siebie wzoru. Przez to stworzymy gadżet reklamowy na miarę potrzeb klienta dostosowany do codziennych sytuacji tych przewidzianych i nie.

Powrót

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X