0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Koszulki polo szyte z logo

Opis produktu:

Polo z haftem jest idealną propozycją dla osób, które lubią się wyróżniać i stawiają na wysokiej jakości ubrania. Na rynku znajduje się nie zliczona ilość modeli i fasonów koszulek polo. My oferujemy wyrób który wyróżnia się w sposób zdecydowany w porównaniu z gotowymi wyrobami. Nasza przewaga wynika z:

Wysokiej jakości dzianiny - oferujemy koszulkę z produkowanej w Polsce dzianiny posiadającej atest OEKO- TEX Dbałości o trwałość wyrobu - kołnierzyk jest szyty z tego samego materiału co koszulka, więc nie deformuje się, szwy na barku i ramionach są podwójnie stębnowane. Dostępności modelu wielokolorowego - rękawy, korpus, kołnierzyk mogą być w rożnych kolorach. Podobnie jest z guzikami i mankietami rękawów. Możliwości uszycia dowolnego modelu - jeśli potrzebujesz nietypowego modelu opracujemy go. Możesz także skorzystać z naszej oferty.

W rezultacie dostajesz koszulkę która możesz dłużej użytkować, a tym samym ponosisz mniejsze koszty.

Specyfikacja produktu:

Materiał: dzianina 100 % bawełna typu La Costa 220 gsm, produkowana w Polsce, stabilizowana z wykończeniem anty pillingowym Kolorystyka: dostępne jest ok.40 kolorów Rozmiary: XS - 3XL Zalecana technika zdobienia: polecamy haft, ale możliwy jest nadruk ( max 3 kol.). Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które wysyłamy. Minimalna ilość: ok. 30 sztuk Czas realizacji: 10 - 16 dni od daty złożenia zamówienia i zaksięgowaniu ustalonej wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X