0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Oferujemy trzy podstawowe metody personalizacji. Mamy nadzieję, że poniższy opis posłuży jako poradnik i pomoże wybrać odpowiednią metodę personalizowania produktu który Państwo zamówicie.

Nadruk – Jedna z najpopularniejszych metod personalizacji oraz znakowania odzieży. Najczęściej używana na cieńszych produktach takich jak koszulki, szaliki retro, koszulki polo lub kurtki wiatrówki.

Wyróżniamy różne rodzaje nadruku:
- Cyfrowy / DTG gdy wzór posiada dużą ilość kolorów lub gdy zamawiana ilość nie przekracza kilku sztuk
- CMYK używamy przy zamówieniach powyżej 50 sztuk oraz gdy projekt ma dużą ilość kolorów.
- Sitodruk używamy dla standardowych produkcji gdzie projekt nie przekracza 5 kolorów.

Haft – Wygląda świetnie na grubszej odzieży jak np. bluzy, kurtki typu softshell, koszulki polo lub czapki zimowe. Haft jest bardzo wytrzymały i właściwie nie ma możliwości usunięcia go z produktu. Zdecydowanym plusem jest to, że raz wykonany program hafciarski może być używany na dowolnej ilości produktów co znacząco obniża cenę produkcji.

Grawerowanie laserowe – Tej metody używamy na gadżetach typu pamięć USB, szkle, czy też breloczkach metalowych. Bardzo ciekawa i elegancka forma personalizowania.

Jeśli macie Państwo pytanie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem który z miłą chęcią opowie więcej o naszych produktach oraz indywidualnie doradzi.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X