0
Ultrareklam Łódź na Facebook

ODZIEŻ SZYTA Z WŁASNYM LOGO

Odzież szyta z logo firmowym lub własnym nadrukiem

Odzież szyta z własnym nadrukiem jest jednym z popularniejszych nośników reklamy firmy. Na odzieży możemy zamieścić grafikę, jaką tylko chcemy. Robiąc to odpowiednio, i w szczególnych okolicznościach z pewnością przykujemy uwagę wielu zainteresowanych. Z tego też powodu odzież z logiem firmy tak często wykorzystywana jest na różnego rodzaju eventach czy festiwalach. Proces produkcji jest szybki. Nie wymaga zorganizowania powierzchni reklamowych, dlatego to  rozwiązanie okazuje się być często bardzo korzystne dla firmy.

Decydując się na zakup bluzy z własnym nadrukiem, możemy wybierać wśród krojów z kapturem lub bez, rozpinanych, wkładanych przez głowę oraz cienkich lub grubych. W przypadku najprostszej bluzy będzie to fason zakładany przez głowę, bez kaptura. Nadruk na odzieży szytej przez naszą firmę wykonywany jest metodą DTG i może być zamieszczony z przodu lub tyłu bluzy oraz ewentualnie na rękawie. Bluzy bardziej zaawansowane są rozpinane i z kapturem. Nadruk wykonany będzie najczęściej metodą sitodruku.

T-shirty z nadrukiem są jednymi z najpopularniejszych gadżetów, jeśli chodzi o odzież. Dostępne są zarówno kroje dziecięce, damskie i męskie, jak i uniwersalne. Za koszulkę z krótkim rękawem z nadrukiem zapłacimy od około 16 zł. Gramatura T-shirtu to 145 g/m kw. Na takiej koszulce mamy możliwość wykonania jednokolorowego nadruku o maksymalnym rozmiarze 20 cm × 30 cm – z przodu lub z tyłu. W cenę wliczony jest również projekt.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X