0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Bluzy reklamowe z własnym nadrukiem

Opis produktu:

Bluza z własnym haftem to świetny produkt, który pełni wiele funkcji. Przede wszystkim chroni, zdobi oraz jest niezapomnianą pamiątką. Bluzy z własnym haftem nie tylko są odzieżą użytkową, a również reklamową. Wśród osób mających kontakt z tego typu produktem zwiększa się świadomość Twojej marki. To sprawia, że bluzy z własnym haftem są popularnym elementem zestawów odzieży pracowniczej, jak również formą upominku dla klientów i kontrahentów firmy. Wysokiej jakości bluzy z haftem według indywidualnego projektu zapewniają wysoki komfort noszenia, a jednocześnie są estetyczne i doskonale się prezentują nawet po wielu praniach. Co ważne haft – w odróżnieniu od nadruku – nie płowieje i jest odporny na uszkodzenia.

Nasza Firma może zaoferować Klientowi praktycznie dowolny produkt , dowolnej marki, na którym umieścimy nadruk lub haft, Dzięki temu możemy zrealizować zamówienie które zawiera rozmiary dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Haftujemy bluzy o zróżnicowanej grubości i gramaturze materiału. To pozwala na dopasowanie produktu finalnego do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Jednocześnie oferujemy sezonowe bluzy z własnym haftem, które mogą stanowić doskonały upominek firmowy z okazji świąt lub jubileuszu firmy. Specjalny haft na bluzach sportowych możemy również wykonać z okazji wprowadzenia na rynek nowego produktu lub usługi. Główną zaletą bluzy z haftem jest wysoka funkcjonalność produktu, który poprzez liczne zastosowania pozwala na bezkosztową promocję marki w różnych miejscach i czasie.

Specyfikacja produktu:

materiał: mieszanka bawełny/poliester , gramatura od 240 gsm do 320 gsm rozmiary: dziecięce, damskie, młodzieżowe nadruk: najlepszym rozwiązaniem jest haft, lecz oferujemy też nadruk w wersji tradycyjnej i DTG. Projekt powinien być wykonany zgodnie z wymaganiami technologicznymi które wysyłamy kolorystyka i modele: wyboru można dokonać spośród produktów sprawdzonych producentów. Ich oferta obejmuje wyroby na każdą kieszeń a jakość zadowoli najwybredniejszego klienta:

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X