0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Chusty wielofunkcyjne z nadrukiem reklamowym

Chusty wielofunkcyjne z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Jeżeli prowadzisz firmę, powinieneś stawiać na praktyczne gadżety reklamowe, które nie zostaną szybko zapomniane i porzucone w kąt. Takie właśnie są proponowane przez nas chusty z nadrukiem.

Chusta taka stanowi dostatecznie dużą przestrzeń reklamową, aby umieścić na niej hasło marketingowe, przykuwające wzrok logo oraz nazwę samej firmy. To Ty decydujesz o całości projektu, czyli o kolorystyce tego gadżetu, rodzaju nadruku, czcionce i jej wielkości. My natomiast dokładamy wszelkich starań, aby chusty wielofunkcyjne z nadrukiem były wykonane na najwyższym poziomie, estetycznie i szyte jedynie z wytrzymałych oraz solidnych materiałów.

Chusty z nadrukiem to gadżety, które przypadną do gustu szerokiej grupie odbiorców, gdyż stanowią modny dodatek do sportowych i codziennych stylizacji.

Dlaczego warto postawić na nasze chusty wielofunkcyjne z nadrukiem?

Oferujemy Ci możliwość stworzenia gadżetu wykonanego dokładnie według Twojego pomysłu. Chusty z nadrukiem powstają z elastycznej tkaniny, dzięki czemu mają uniwersalny rozmiar. Ich pozostałe parametry są dopasowywane do indywidualnego zamówienia klienta.

Wykonujemy chusty w dowolnym kolorze oraz długości. Jesteśmy w stanie nadrukować na nich każdy projekt graficzny. Stosujemy przy tym metodę druku sublimacyjnego, który jest uznawany za wyjątkowo trwałą i efektowną technikę znakowania.

Chusty z logo firmy, z napisem czy grafiką mają wiele zastosowań. Sprawdzają się podczas spacerów, uprawiania sportu na świeżym na powietrzu czy w czasie niesprzyjającej pogody. Mogą być wykorzystywane jako zwykły szalik czy komin, ale nadają się także do zakrywania ust i nosa.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X