0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Czapki zimowe z twoim wzorem, haftem

Opis produktu:

Czapki z nadrukiem - zimowe to jeden z naszych produktów, które zapewnią komfort podczas chłodniejszych dni. Dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, ale przygotowujemy je również na specjalne zamówienie – rozmiar pozostaje do uzgodnienia. Dzięki temu czapki z własnym haftem możemy przygotować zarówno na potrzeby firmy lub klubu sportowego, jak i drużyny dziecięcej, szkoły czy przedszkola.

Wykonane przez nas czapki zimowe będą idealne dla każdego, bez względu na płeć bądź wiek. Nasze zimowe czapki ze wzorem dzianym bądź haftem prezentują się bardzo stylowo – sam możesz wybrać konkretny wzór, a my zajmiemy się resztą. Fachowo naniesiemy haft, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania względem efektu końcowego. W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów wykonujemy czapki z własnym haftem z logo firmy lub dowolnym innym znakiem graficznym. Spersonalizowane wyroby tekstylne w postaci czapek zimowych doskonale sprawdzają się jako elementy pracowniczych zestawów odzieżowych, zwłaszcza w przypadku pracowników wykonujących swoje obowiązki na zewnątrz lub w nieogrzewanych przestrzeniach zamkniętych. Czapki zimowe z nadrukiem to także ciekawy gadżet reklamowy, który może stanowić upominek dla klienta bądź kontrahenta. Precyzyjnie wykonane z pewnością nie raz ochronią głowę przed zimnem, tym samym zwiększając świadomość danej marki w różnych miejscach i czasie.

Zależy nam na tym, żeby oferowane czapki z własnym haftem były wyrobami wysokogatunkowymi odznaczającymi się doskonałą prezencją oraz trwałością przez długi czas użytkowania.  Podczas produkcji sięgamy po materiały, które doskonale znoszą czynności pielęgnacyjne. Odzieżowe tego typu wykonujemy z akrylu, który nie traci koloru i nie mechaci się w miarę upływu czasu. Dbamy również o to, by nadruk został naniesiony perfekcyjnie i zgodnie z otrzymanymi sugestiami.

W ofercie aktualnie posiadamy:

  • Czapki z haftem
  • Czapki z wzorem dzianym

Specyfikacja produktu:

materiał: włóczka akrylowa 100% rozmiar: Unisex nadruk: możliwość naniesienia logo lub napisu w strukturze czapki lub haft. Projekt powinien być zgodny z wymogami technologicznymi, które wysyłamy modele: standardowe modele, lecz na zamówienie możemy wykonać dowolny inny model czas realizacji: 8-12 dni od daty zatwierdzenia wizualizacji projektu graficznego i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X