0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Fartuchy kuchenne z własnym nadrukiem

Opis produktu:

Nasza kolejna propozycja gadżetu reklamowego to nowoczesny, niezwykle praktyczny fartuch kuchenny z własnym nadrukiem. Jest to niewątpliwie kusząca propozycja dla każdej gospodyni domowej, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego właściwości.

Fartuch kuchenny jest wykonany z tkaniny poliestrowej powlekanej, która zapewnia wysoką estetykę użytkowania. Wszelkie zabrudzenia można usuwać na bieżąco przy użyciu detergentu i gąbki. Daje to duże oszczędności na kosztach prania i prasownia zwłaszcza, że koszt zakupu jest niższy od tradycyjnych fartuchów.

Ten fartuch to idealna możliwość reklamowania Twoich produktów oraz Twojej firmy. Planujesz jakiś event w plenerze, konferencję lub bankiet? Co powiesz na to aby firma cateringowa obsługująca to wydarzenie skorzystała z fartuchów kuchennych z Twoim nadrukiem? Gwarantujemy, że każdy z gości zapamięta nazwę i logo firmy, a dodatkowo skojarzy mu się ona z bardzo dobrym jedzeniem.

Fartuch znakomicie sprawdza się także w punktach sprzedaży lodów, czy na stoiskach mięsnych. W ramach jednego zamówienia możliwa jest realizacja różnych wersji graficznych.

Zalety:

  • Fartuch z nadrukiem jest wykonany z tkaniny o bardzo delikatnym splocie z lekkim połyskiem.
  • Tkanina jest WODOODPORNA i NIE PRZYJMUJE PLAM. Wszelkie zabrudzenia można usuwać na bieżąco przy pomocy ciepłej wody i detergentu.
  • Fartuch z nadrukiem jest wycinany techniką termiczną, co eliminuje konieczność obszywania i zwiększa estetykę.
  • Niewątpliwą zaletą tego fartucha jest to, że nie wymaga prania.
  • Użytkownik zawsze ma na sobie czysty ubiór. Fartuchy z nadrukiem pozwalają na umieszczenie loga firmy i napisów na całej powierzchni.
  • Czas realizacji: 6-9 dni.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina poliestrowa (100%) - 200 gsm, powlekana (wodoodporna 2.000 mm H2O) rozmiary: standardowy 85cm x 76cm długie troki. Na życzenie zamawiającego możliwe jest opracowanie innego fasonu nadruk: nadruk wykonywany jest techniką sublimacyjną w wersji full-kolor. Projekt nadruku powinien być przygotowany w grafice wektorowej minimalna ilość: 4 szt czas realizacji: 4-9 dni od daty zaksięgowania na naszym koncie ustalonej wpłaty

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X