0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Koszulki reklamowe polo z nadrukiem na zamówienie

Opis produktu:

Koszulki Polo z nadrukiem/haftem, to produkt dla osób poszukujących odzieży reklamowej o wyższej jakości niż t-shirty. Nasza oferta daje dostęp klientowi do praktycznie wszystkich modeli największych producentów znajdujących się na rynku. Pozwala to wybrać model zgodnie z Twoimi potrzebami w zakresie kolorów modeli i innych istotnych dla Ciebie elementów koszulki. W zależności od potrzeb na każdym produkcie umieścimy nadruk lub haft.

Specyfikacja produktu:

materiał: dzianina bawełna (100%), gramatura od 180 do 220 gsm rozmiary: dziecięce, damskie i męskie kolorystyka i model:W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę sprawdzonych producentów, co umożliwia wybór koszulki polo zgodnie z własnymi preferencjami odnośnie gramatury oraz ceny końcowego produktu. Polecamy Państwu ofertę poniższych producentów:

zdobienie: dla koszulki polo najlepszym rozwiązaniem jest haft, lecz oferujemy też nadruk w wersji tradycyjnej i DTG. Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technicznymi, które wysyłamy czas realizacji: 4-7 dni od daty zatwierdzenia wizualizacji projektu graficznego i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie

 

Koszulki polo z nadrukiem / haftem

W naszej pracy wykorzystujemy tylko nowoczesne metody druku, które wyróżniają się doskonałą jakością oraz trwałością. Wykonujemy nawet skomplikowane projekty, które charakteryzują się wieloma detalami. Koszulki polo z haftem to doskonały gadżet promocyjny, który sprawdzi się w każdej branży. Naszym klientom oferujemy możliwość zamówienia koszulek polo z nadrukiem / haftem, w oparciu o różne dostępne modele.

W ofercie mamy także inne koszulki szyte na zamówienie, dostępne w kilku modelach i różnorodnej kolorystyce. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które nie rozciągają się i zapewniają maksymalne poczucie komfortu. Koszulki polo z nadrukiem / haftem dostępne są w pełnej rozmiarówce, w różnych modelach. Na życzenie klientów oferujemy koszulki polo z haftem szyte przez nas od podstaw dla najbardziej wymagających klientów według indywidualnego projektu, wzbogacając je o haftowane logo lub wzór najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy.

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X