0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Koszulki sportowe oddychające z własnym logo

Koszulki sportowe personalizowane w wersji oddychającej dla zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów - oferujemy koszulki do wszystkich gier zespołowych takich jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka i inne. Szyjemy je z dzianin spełniających najwyższe wymagania użytkowe stawiane przez sportowców. Dla wszystkich którzy aktywnie spędzają wolny czas w zorganizowanych grupach, grają, biegają i chcą zademonstrować przynależność klubową lub firmową polecamy koszulki, które szyjemy z atestowanej dzianiny oddychającej. Koszulki uszyte z tej dzianiny zapewniają przyjemne uczucie suchości oraz komfort użytkowania.

Wersja standard

Szybko wchłania wilgoć i równie szybko schnie. Dzięki mikroporom zapewnia dobrą przewiewność.

Wersja thermoactive

Zapewnia użytkownikowi komfort termiczny i odpowiedni mikroklimat przy ciele.

Wersja superprofi

trzy warstwowa dzianina z membraną wewnątrz, która przepuszcza pot od środka, a zatrzymuje wiatr, śnieg lub deszcz zbierający się na zewnątrz. Jest bardzo miękka.

Specyfikacja produktu:

Rozmiary: S – 3XL Materiał: dzianina poliestrowa typu COOLMAX o gramaturze 135 gsm, produkowana w Polsce, odprowadzająca skutecznie wilgoć na zewnątrz. Dzianina posiada także atest UPF 40+ gwarantujący trwałość kolorów Gramatura: 135 gsm Czas produkcji: 12 – 18 dni od daty zatwierdzenia próbnego wydruku Format pliku: CDR, powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które wysyłamy po złożeniu zamówienia. Sugerowana metoda zdobienia: wykonujemy techniką sublimacji w wersji full-kolor, przy użyciu atramentów o wysokiej koncentracji barwników. W połączeniu z atestem UPF 40+ użytkownik ma gwarancję wysokiej jakości wydruku i trwałości barw.

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X