0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Obrusy plamoodporne z nadrukiem

Opis produktu:

Obrusy plamoodporne z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem odwiecznego problemu w czasie rodzinnych przyjęć, bankietów, czy konferencji, kiedy chciałbyś żeby wszystko przebiegało idealnie, a goście byli oczarowani wystrojem i atmosferą. Co więc zrobić, gdy w trakcie imprezy jakaś potrawa brudzi skutecznie obrus - pryska czar wspaniale udekorowanego stołu, a gościom przestaje ciec ślinka na myśl o potrawie, nie mówiąc już o Twoim apetycie i nastroju.

Produkowany przez nas obrus jest rozwiązaniem tego problemu. Koniec ze stresem podczas ważnych uroczystości. Jak to działa?

  • wystarczy gąbka i odrobina detergentu, a po kilku minutach nie ma śladu po plamie
  • estetykę podkreśla bezobszyciowe wykończenie brzegów obrusu
  • każdy event można podkreślić odpowiednią grafiką nadrukowaną na obrusie
  • znikają koszty prania i wybielania, bo konserwację przeprowadzamy natychmiast po sprzątnięciu stołu

Obrusy plamoodporne z nadrukiem sprawiają, że organizowany przez Ciebie event zyskuje na jakości, a goście są zadowoleni w czasie jego trwania jak i po zakończeniu imprezy, dzięki dobrym wspomnieniom.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina poliestrowa powlekana, 200 gsm wodo i plamoodporna rozmiary: standardowy - 120 cm x 140 cm. Na życzenie klienta możemy wyprodukować inne wymiary i kształty nadruk: wykonywany techniką sublimacyjną w wersji full - kolor. Grafika powinna być przygotowana w tzw. krzywych wektorowych czas realizacji: 4-10 dni  od daty zaksięgowaniu na naszym koncie ustalonej kwoty

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X