0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Pokrowce na walizki

Opis produktu:

Pokrowce na walizki z własnym nadrukiem to niezwykle praktyczny i użyteczny gadżet spełniający znakomicie rolę reklamową i użytkową. Każda szanujaca się firma powinna mieć ten wyrób wśród produktów klasy premium. Skutecznie pomaga szybko odnależć bagaż na lotnisku, ułatwia odszukanie naszego gościa wśród wielu pasażerów. Znakomicie wspiera kampanie reklamowe i promocję towarów.

Dlaczego warto zamówić ten produkt w naszej Firmie?

  • pokrowce szyjemy z produkowanej w Polsce poliestrowej dzianiny ( od 180 do 320 gsm) z domieszką elastycznych włókien(LYCRA od 8% - 20 %), - nadruk wykonywany jest techniką sublimacyjną przy użyciu farb posiadających atest jakościowy Oeko - Tex. Na każdej ze stron możesz umieścić inna grafikę, czy nawet spersonalizować pokrowiec bez wpływu na cenę koncową.
  • wszystkie elementy pokrowca są wycinane termicznie co zapobiega puszczaniu oczek,zwisania prujących się nitek obszycia.
  • otwory są zabezpieczone w sposób trwały przed rozpruciem się.
  • opracowany przez nas system zapinania zapewnia ścisłe przyleganie dzianiny do powierzchni walizki. Dzięki temu cała powierzchnia walizki jest skutecznie chroniona przed zniszczeniem.
  • dopasujemy pokrowiec do każdego modelu i rozmiaru walizki.
  • tylko u nas płacisz za łączną ilość ( np. 100 szt) zamówionych pokrowców i nie ma na to wpływu ilość grafik jakie wydrukujemy ( np. 5 wzorów x 20 szt.).

My nie produkujemy pudełek z taniego poliestru ściąganego gumką, tylko pokrowiec ściśle przylęgający do powierzchni walizki, dzięki czemu krawędzie są skutecznie chronione przed otarciem

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X