0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Polary reklamowe z własnym logo

Opis produktu:

Polary z haftem są idealnym typem odzieży, który sprawdzi się w jesienne i zimowe dni. Jest to dzianina, która chroni przed zimnem, a jednocześnie jest lekka i komfortowa. Polary są bardzo przyjemne w użytkowaniu i bardzo łatwe w konserwacji. Jako jedni z niewielu pozwalamy klientowi na wybór produktów spośród bardzo szerokiej rzeszy producentów odzieży reklamowej i realizacji zlecenia ubiorów dla dzieci, kobiet i unisex jednocześnie.

Specyfikacja produktu:

materiał: polar 100 % poliester, gramatura od 180 gsm do 400 gsm rozmiary: dziecięce, damskie i męskie nadruk: : jedynym rozwiązaniem w tym przypadku jest haft. Projekt powinien być wykonany zgodnie z naszymi wytycznymi, które wysyłamy kolorystyka i modele: wyboru można dokonać spośród produktów sprawdzonych producentów. Ich oferta obejmuje wyroby na każdą kieszeń a jakość zadowoli najwybredniejszego klienta:

Jeśli masz swoich sprawdzonych producentów, ulubiony fason lub potrzebujesz dokładnie określony kolor – napisz, bez żadnych problemów wykonamy usługę na wskazanym produkcie czas realizacji: 4-7 dni od daty zatwierdzenia wizualizacji projektu graficznego i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X