0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Ręczniki firmowe z własnym nadrukiem

Opis produktu:

Twoja firma, klub, organizacja mają określone barwy i logo. Wystrój siedziby i gadżety są w odpowiednich kolorach. Chciałbyś używać ręczników spełniających takie same warunki ale napotykasz na problemy kolorystyczne lub techniczne np. zbyt mały haft lub nadruk. U nas zaopatrzysz się w wyrób który znakomicie uzupełni gamę gadżetów o niezwykle atrakcyjny i trwały produkt - ręcznik z nadrukiem z Twoim logo, w odpowiednich kolorach. Sprawdź nasze ręczniki firmowe z własnym nadrukiem

Oferujemy nowoczesny ręcznik o wysokiej chłonności wody, który wchłania około 3x więcej wody niż waży i nie traci przy tym właściwości osuszających. Większość produktów dostępnych na rynku jedynie ładnie się prezentuje. Nasze ręczniki z nadrukiem to wysokiej jakości produkty, przyjazne w dotyku, dlatego stanowią praktyczny i w pełni spersonalizowany gadżet.

Ręcznik jest bardzo tani w eksploatacji a w dodatku personalizujesz go własnym nadrukiem według potrzeb.  To idealny produkt, dzięki któremu możesz zareklamować swoją firmę tanim kosztem. Wręczając ręcznik firmowy swoim klientom lub partnerom biznesowym jako gadżet, zapewniasz sobie bezpłatną reklamę o dużym zasięgu. Wystarczy jedynie zadbać o dobry projekt, aby ręcznik z nadrukiem atrakcyjnie się prezentował. Wówczas możesz mieć pewność, że klienci będą go używać w domu, podróży lub na plaży.

Decydując się na ręcznik firmowy przyczynisz się do budowania profesjonalnego wizerunku marki. Dodatkowo wpłyniesz także na estetykę miejsca, gdyż ręcznik z nadrukiem dużo lepiej się prezentuje niż standardowy wariant, niezgodny z identyfikacją wizualną Twojej firmy.

Oferujemy Państwu produkt wysokojakościowy, który wyróżnia:

  • niska waga tkaniny, zajmuje mało miejsca
  • wysoka jakość wykonania,
  • trwały nadruk, odporny na blaknięcie kolorów,
  • ręcznik chłonie około 3 razy więcej wody niż jego waga,
  • ręcznik jest bardzo łatwy w konserwacji.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina poliestrowa 88% poliester 12% włókien syntetycznych, gramatura 205 gsm wymiary: standardowe wymiary - 30 x 50cm, 50 x 70cm, 70 x 100cm, 70 x 140cm. nadruk i grafika: wykonujemy techniką sublimacyjną przy użyciu atramentów o wysokiej koncentracji barwnika, co zapewnia wysoką intensywność i trwałość kolorów. Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które wysyłamy. czas realizacji: 3 - 6 dni od daty zaakceptowania próbnego wydruku i zaksięgowaniu ustalonej kwoty.

Wykonamy dla Ciebie nie tylko ręcznik firmowy, ale także inne produkty, które możesz dowolnie spersonalizować. W ofercie mamy między innymi koszulki szyte na zamówienie z możliwością naniesienia na nie logo, napisu lub bardziej skomplikowanego projektu graficznego.

Zapraszamy do współpracy.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X