0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Skarpetki z Twoją grafiką

Opis produktu:

Bardzo popularny i praktyczny gadżet pozwalający umieścić na jego powierzchni, logo, nazwę lub napis. Wprowadzamy je techniką wplatania w tło. Zamawiając u nas skarpetki otrzymasz wyrób.

  • wykonany z wytrzymałej przędzy posiadającej atest jakościowy Oeko - Tex o składzie 80 % bawełny, 20 % włókien elastycznych. To nie jest wschodni akryl, puszysty i bardzo szybko wycierający sie na pietach i palcach. Nasze skarpetki wytrzymują użytkowanie nawet przez cały rok.
  • w dwóch wersjach użytkowych - casual(garniturowy) lub sportowym.
  • oferujemy szeroki zakres rozmiarów: 31- 34, 35 -38, 39-40, 41-42, 43- 45, 46 -47, + 47.
  • Z każdej grupy możesz zamówić dowolną ilość par. (minimalna ilość którą możesz zamówić to 50 par , ale jako jedyni na rynku oferujemy możliwość wykonania tego samego wzoru w 2 wersjach kolorystycznych -> 2 x 25 par)

Oprócz tego, tylko u nas możesz wybrać różne warianty kolorystyczne

  • pięta, palce i ściągacz w innym kolorze niż tło skarpetki.
  • logo na cholewce po jednej lub obu stronach kostki.
  • skarpetki w parze mogą różnić się kolorami.

Przed rozpoczęciem produkcji masz mozliwość obejrzenia próbnego egzemplarza i dokonania ew. poprawek.

Jedyny mankament to czas oczekiwania na gotowy wyrób - ok. 21 dni.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X