0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Spodnie dresowe z własnym logo

Oferujemy naszym klientom dresy wykonane z najlepszych dzianin naturalnych i syntetycznych, zapewniające użytkownikowi  wysoki komfort. Wysoka jakość stosowanych materiałów zapewnia długotrwałe użytkowanie bez utraty walorów estetycznych. U nas znajdziesz:
* Dresy dla seniorów,  juniorów i młodzików.
* Różnorodną kolorystykę.
* Możliwość realizacji twojego modelu z wybranego gatunku dzianiny.
* Dresy z dowolnym nadrukiem Specyfikacja produktu: Materiał do wyboru:
- mieszanka o składzie 90% bawełny 10% poliestru - gramatura 240 lub 280 gram.
- 100% poliester - 190 lub 270 gram.
- 50% poliester oraz 50% bawełna - 240 gram. Rozmiary: - dziecięco/młodzieżowe  128 - 158 cm. - seniorskie od XS do 3 XL Zdobienie -  preferowaną techniką jest haft. Dresy poliestrowe możesz zamówić z dowolny nadrukiem sublimacyjnym w wersji full - kolor.
Projekt graficzny  - powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które dostarczany.
Czas realizacji - 14- 21 dni od daty otrzymania zamówienia.
 

Dresy sportowe personalizowane

Spodnie dresowe to element stroju, który sprawdzi się nie tylko podczas aktywności fizycznej, ale także na co dzień. Warto więc zadbać o to, aby były wygodne, a dodatkowo modnie się prezentowały. Oferujemy dresy sportowe z logo o klasycznym kroju, który można dopasować do pozostałej stylizacji. Do spodni można dobrać bluzę na zamówienie z naszej oferty, aby stworzyć kompletny strój. Dresy sportowe personalizowane dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a na życzenie jesteśmy w stanie uszyć model o określonej specyfikacji, według indywidualnych wytycznych. Dresy sportowe z logo na zamówienia wykonujemy już od kilkudziesięciu sztuk,  jesteśmy również otwarci na realizację większych nakładów. Spodnie dresowe to idealna propozycja dla osób w każdym wieku, którym zależy na połączeniu wygody i podkreśleniu własnego stylu. Dresy na zamówienie sprawdzą się jako gadżet reklamowy do promocji marki czy jako element stroju drużyn sportowych. Zapraszamy do złożenia zamówienia.

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X