0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Worek z własnym nadrukiem reklamowym

Opis produktu:

to kolejny gadżet w naszej ofercie łączący użyteczność i reklamę. Niezbędnik każdej wyprawy i wycieczki zarówno tej po mieście jak tej wakacyjnej sprawdzi się doskonale również w formie reklamy Twojej firmy. Tylko u nas znajdziesz plecak worek z własnym nadrukiem w oryginalnym wzorze w kształcie koszulki. Nieprzemakalny, uszyty z trwałego materiału wysokiej jakości. Nadruk wykonujemy na obu stronach plecaka – do wyboru dwa wzory.

Workoplecak jest wykonany z bardzo trwałej i wodoodpornej tkaniny która zapewnia znakomitą ekspozycję reklamy, bez potrzeby martwienia się o niszczący wpływ promieni słonecznych, czy wody w czasie plażowania i biwakowania. Ten przedmiot daje możliwość zamieszczenia różnych treści na każdej ze stron. Personalizowany workoplecak może zostać wzbogacony o logo, napis lub dowolnie wybraną grafikę. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku, przekaz reklamowy będzie czytelny i atrakcyjny dla odbiorcy, co wpłynie na skuteczność działań promocyjnych.

Dzięki zamówieniu gadżetu reklamowego w postaci workoplecaka z własnym nadrukiem łączysz przyjemne z pożytecznym i sprawiasz, że jego użytkownicy są chodzącą reklamą Twojej firmy nawet w czasie wolnym na wakacjach. Atrakcyjne grafiki sprawiają dodatkowo, że plecak jest modny a co za tym idzie chętnie używany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Aby zwiększyć zasięg reklamy, polecamy także inne produkty takie jak ręcznik z nadrukiem, który może stanowić atrakcyjny dodatek do plecaka.

Solidne wykonanie przedmiotu daje reklamodawcy pewność, że jego logo będzie eksponowane długo po zakończeniu akcji reklamowej. Nadruk wykonany techniką sublimacyjną daje możliwość zamieszczenia każdej grafiki łącznie ze zdjęciem. Plecak worek z własnym nadrukiem pozytywnie wpłynie na wizerunek marki, gdyż klienci z pewnością docenią taki gadżet i na długo zapamiętają wyeksponowane na nim logo.

Specyfikacja produktu:

materiał:

  • tkanina poliestrowa 210 gsm, wodoodporna
  • dzianina poliestrowa 140 gsm, 180 gsm
  • tkanina poliestrowa 205 gsm, wodoodporna
  • tkanina poliestrowa - 150 gsm, ortalion

rozmiary:

  • dostępne są dwa rozmiary 35 cm x 46 cm i  23 cm x 30 cm
  • klasyczny worek dostępny wymiarach 37 cm x 40 cm i 50 cm x 37 cm.
  • na zamówienie klienta możemy wykonać inny rozmiar lub kształt.

nadruk: wykonywany techniką  sublimacyjną w wersji full- kolor. Projekt graficzny powinien być wykonany w technice wektorowej.

Naszym klientom pomagamy w dopasowaniu projektu tak, aby spełniał wymagania druku oraz prezentował się najbardziej korzystnie.

minimalna ilość: 12 szt

czas realizacji: 7-12 dni od daty zaksięgowania ustalonej wpłaty na naszym koncie

plecak to gadżet, który sprawdzi się w każdej firmie bez względu na branżę i specyfikę działalności.

Zapraszamy do współpracy.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X