0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Bannery reklamowe z własnym nadrukiem

Opis produktu:

Bannery reklamowe z własnym nadrukiem to produkt polecany organizatorom eventów, jubileuszów, imprez rekreacyjnych, czy Mistrzostw Polski. Takie wydarzenia są świetną okazją do przestawienia swojej firmy w dobrym świetle przy wykorzystaniu skutecznych materiałów reklamowych, dzięki którym możesz zaprezentować kreatywnie swój produkt i usługę.

Gadżety są wykonane z ultralekkiej tkaniny flagowej. To idealny produkt, dzięki któremu możesz zareklamować swoją firmę na dużym formacie i na dużym wydarzeniu. Oferujemy bannery z nadrukiem jednostronnym, wykonane w technice bez obszyciowej, jest to gwarancją wysokiej estetyki i trwałości. Dla długości powyżej 2m banner może być oczkowany.

Oferujemy Państwu produkt wysokojakościowy, który wyróżnia:

  • niska waga tkaniny, która nie wymaga trwałych konstrukcji do mocowania banneru,
  • banner reklamowy nie chłonie wody i przepuszcza wiatru,
  • banner reklamowy jest bardzo łatwy w konserwacji, wystarczy odrobina detergentu ciepła woda i żelazko.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina flagowa 100 % poliester 110 gsm wymiary: standardowe wymiary - ze względu na możliwą szerokość druku - 150 cm - wymiary banneru powinny być dostosowane do tego wymiaru lub jej wielokrotności ( 3m, 4,5 m , 6 m). Długość banneru może być dowolna nadruk i grafika: wykonujemy techniką sublimacyjną przy użyciu atramentów o wysokiej koncentracji barwnika, co zapewnia wysoką intensywność i trwałość kolorów. Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które wysyłamy czas realizacji: 4 - 10 dni od daty zaakceptowania próbnego wydruku i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X