0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Flagi reklamowe z własnym nadrukiem

Opis produktu:

Flagi reklamowe z własnym nadrukiem to produkt polecany organizatorom eventów, jubileuszów, imprez rekreacyjnych, czy Mistrzostw Polski. Takie wydarzenia są świetną okazją do przestawienia swojej firmy w dobrym świetle przy wykorzystaniu skutecznych materiałów reklamowych, dzięki którym możesz zaprezentować kreatywnie swój produkt i usługę. Flagi reklamowe z nadrukiem to także doskonały sposób na wyróżnienie stanowiska firmy na targach oraz eventach branżowych, zarówno tych realizowanych w przestrzeniach zamkniętych, jak i na wolnym powietrzu. Flagi z nadrukiem skutecznie przyciągają wzrok i skupiają na sobie uwagę potencjalnych klientów. Opatrzone logo marki stanowią doskonały element promocji o dużym zasięgu.

Jako doświadczony producent gadżetów reklamowych oferujemy swoim Klientom flagi reklamowe z nadrukiem odznaczające się wysoką jakością i precyzją wykonania. Oferowane gadżety są wykonane z ultralekkiej tkaniny flagowej. To idealny produkt, dzięki któremu możesz zareklamować swoją firmę na dużym formacie i na dużym wydarzeniu. Twoja reklama na pewno zostanie zauważona przez znaczną ilość osób i pozwoli osiągnąć Ci cel w postaci większej ilości klientów.

Precyzyjny i przemyślany dobór materiałów i technologii druku pozwala nam oferować flagi z nadrukiem o podwyższonej odporności na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych. Nasze flagi nie blakną na słońcu i nie rozmakają na deszczu. Dzięki temu bardzo dobrze sprawdzają się podczas dużych wydarzeń plenerowych, także wówczas  gdy pogoda płata ich organizatorom figla. Co ważne, flagi reklamowe z nadrukiem są wyrobem wielorazowego użytku. Uniwersalny nadruk promocyjny w połączeniu z wysoką jakością wyrobu umożliwia prezentację tej samej flagi podczas różnych eventów.

Oferujemy Państwu produkt wysokojakościowy, który wyróżnia:

  • niska waga tkaniny, która nie wymaga trwałych konstrukcji do mocowania banneru,
  • flagi reklamowe nie chłoną wody i przepuszczają wiatru,
  • flagi reklamowe są bardzo łatwe w konserwacji, wystarczy odrobina detergentu ciepła woda i żelazko,
  • flagi są wycinane techniką termiczną, co zapewnia doskonała estetykę i jest gwarancją niestrzępienia się brzegów.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina flagowa 100 % poliester 110 gsm. Na życzenie klienta możliwe inne grubości wymiary: zgodnie z  potrzebami klienta nadruk i grafika: technika sublimacyjna w wersji ful-kolor,  zdjęcia w rozdzielczości min 300 dpi, grafika w krzywych wektorowych czas realizacji: 5 - 10 dni od czasu dostarczenia grafiki i zaksięgowaniu ustalonej wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X