0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Chusty pielgrzymkowe, eventowe z nadrukiem

Opis produktu:

Chusty pielgrzymkowe z nadrukiem lub chusty eventowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, oferujemy szeroki wybór tkanin, kolorów i gramatur, więc jesteśmy w stanie zaproponować modele w różnych przedziałach cenowych.

Stosujemy kilka metod znakowania, lecz każda z nich cechuje się użyciem wysokie jakości barwników i atramentów, które gwarantują wyrazisty i trwały nadruk. Nasze chusty pielgrzymkowe z nadrukiem wykonywane są techniką bez obszycia co przekłada się na wysokiej jakości estetykę produktu.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina poliestrowa, bawełna/poliester, bawełna, różne składy. Gramatura od 110 do 290 gsm rozmiary: długość 78 cm, wysokość od 15 cm do 50 cm nadruk: w zależności od materiału wykonywany jest metodą sublimacji, sitodruku lub druku cyfrowego DTG. Projekt powinien być zgodny z wymogami technologicznymi, które przesyłamy kolorystyka: biała lub kolorowa, istnieje możliwość własnego nadruku czas realizacji: 5-12 dni od daty zaakceptowania próbnego wydruku i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X