0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Kapelusze rybaczki z własnym nadrukiem, haftem

Opis produktu:

Kapelusze rybaczki z nadrukiem / haftem to obecnie bardzo modny produkt, który idealnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy. Większość firm wybiera tradycyjne czapki z daszkiem, więc Twoje logo na kapeluszach rybaczkach przyciągnie uwagę potencjalnych kontrahentów. Pozwoli Ci się wyróżnić wśród tłumu i zaprezentować produkt lub usługę, którą oferujesz.

Co więcej, chodząc w takim kapeluszu przyciągniesz wzrok, co przełoży się na zwiększenie kręgu osób świadomych istnienia Twojej marki. Warto wspomnieć, że nasze kapelusze rybaczki z nadrukiem wykonane są z lekkiej tkaniny, która świetnie chroni latem przed słońcem. Ponad to dzięki temu, że dzieli je na trzy części, to każda z nich może być innego koloru, co może podkreślić Twój indywidualny styl.

Specyfikacja produktu:

materiał: 65% poliester, 35% bawełna, gramatura 245 gsm rozmiary: dostępne są dwa rozmiary unisex 58 cm i 60 cm nadruk: na środkowej i górnej części możemy umieścić dowolny haft, nadruk wykonany techniką DTG lub sitodruku. Projekt powinien być wykonany w grafice wektorowej oraz być zgodny z naszymi wytycznymi kolorystyka: dowolna, każda z trzech części kapelusza może mieć inny kolor czas realizacji: 10-14 dni od daty zatwierdzenia próbnego wydruku i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X