0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Bluza z kapturem szyta z logo

Opis produktu:

Bluza kangurka to jeden z niewielu gadżetów reklamowych który nosimy bez względu na okazje. Pozwala podkreślić Naszą przynależność do określonej grupy towarzyskiej, udział w wydarzeniu czy pokazać nasze preferencje odnośnie Firmy czy produktu. Każdy posiadacz takiej bluzy chciałby aby jej żywot był jak najdłuższy, a tego nie gwarantują tanie, gotowe wyroby reklamowe .

Nasze wyroby gwarantują użytkownikowi:

  • najwyższą jakość dzianiny - bluzy szyjemy z polskiej dzianiny która ma atest użytkowy OEKO - TEX
  • różnorodność modeli - klasyczny, z kapturem, kangurka, rozpinana, ninja
  • możliwość uszycia bluzy 2- 3 kolorowej
  • dowolny wybór dodatków - kieszeń, ściągacz dwukolorowy, kaptur dwu lub trzy częściowy, suwak
  • umieszczenie haftu lub nadruku na dowolnym elemencie bluzy.
  • otrzymasz wyrób wykonany zgodnie z twoimi preferencjami nieco droższy od gotowych bluz, zdecydowanie tańszy od modeli Top - Firm przewyższający je jakością.

 

Specyfikacja produktu:

materiał: 280gsm, 340 gsm, drapana lub gładka rozmiary: od XS do 3XL zdobienie: dla tych wyrobów polecamy haft ( 12 kolorów), wykonamy także nadruk ( max 2-3 kol.) Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które dostarczamy. dobór dodatków: bluza może mieć różne kolory rękawów i korpusu, ściągacz w innym kolorze lub 2 kolory. Kaptur 2 lub 3 częściowy, naszywana kieszeń na brzuchu. Ten model jest wyposażony w wewnętrzna kieszeń na smartfona i bezkolizyjne wyprowadzenie słuchawek do uszu. kolorystyka: dostępne jest w zależności od rodzaju dzianiny od 20 - 45 kolorów minimalna ilość zamówienia: dla dzianiny 280 gsm - ok 27 szt, dla dzianiny 340 gsm - ok 23 szt. W przypadku bluz różnokolorowych ilości wynikają z dostępności wybranych kolorów dzianin u producenta . Ograniczenia nie dotyczą podstawowych kolorów jak - czarny, biały, granatowy. czas realizacji: 14 - 21 dni od daty złożenia zamówienia i zaksięgowania wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X