0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Czapki jesienne z twoim wzorem, haftem

Opis produktu:

Czapki z nadrukiem - zimowe to jeden z naszych produktów, które zapewnią komfort podczas chłodniejszych dni. Dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, ale przygotowujemy je również na specjalne zamówienie – rozmiar pozostaje do uzgodnienia.

Będą idealne dla każdego, bez względu na płeć bądź wiek. Nasze zimowe czapki ze wzorem dzianym bądź haftem prezentują się bardzo stylowo – sam możesz wybrać konkretny wzór, a my zajmiemy się resztą. Fachowo naniesiemy haft, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania względem efektu końcowego.

Podczas produkcji sięgamy po materiały, które doskonale znoszą czynności pielęgnacyjne. Odzieżowe tego typu wykonujemy z akrylu, który nie traci koloru i nie mechaci się w miarę upływu czasu. Dbamy również o to, by nadruk został naniesiony perfekcyjnie i zgodnie z otrzymanymi sugestiami.

W ofercie aktualnie posiadamy:

  • Czapki z haftem
  • Czapki z wzorem dzianym

Specyfikacja produktu:

materiał: włóczka akrylowa 100% rozmiar: Unisex nadruk: możliwość naniesienia logo lub napisu w strukturze czapki lub haft. Projekt powinien być zgodny z wymogami technologicznymi, które wysyłamy modele: standardowe modele, lecz na zamówienie możemy wykonać dowolny inny model czas realizacji: 8-12 dni od daty zatwierdzenia wizualizacji projektu graficznego i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X