0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Ubierzemy Cię od stóp do głów !

Użytkowe gadżety reklamowe i odzież z własnym nadrukiem lub haftem.

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że poszukujesz kompleksowej obsługi w produkty reklamowe. Dobrze trafiłeś, bo u nas ubierzesz się od stóp do głów w konfekcję z twoim nadrukiem lub haftem. Możesz skorzystać z gotowej odzieży reklamowej lub zrealizować swoje pomysły zlecając nam uszycie unikalnej kolekcji. Chciałbyś obdarować swoich klientów lub promować swoje akcje marketingowe oryginalnymi gadżetami Znajdziesz je u nas.

Gadżety reklamowe i koszulki reklamowe to jedne z naszych kluczowych produktów. Przygotowaliśmy także ofertę dla osób i grup aktywnych fizycznie. Wszystkie te produkty są produkowane w Polsce z surowców, których większość posiada Międzynarodowe Atesty jakościowe jak: Oeko – Tex,. Co więcej, wykonujemy również hafty, nadruki oraz dowolne wzory na koszulki. Warto też dodać, że korzystamy z komponentów od renomowanych producentów. Połączenie tych wszystkich składników gwarantuje, że końcowy wyrób jest wysokiej jakości z trwałym i eleganckim zdobieniem.

Gdy poznasz nasze wysokiej klasy produkty i zaskoczysz się ich konkurencyjną ceną, to na pewno zdecydujesz się na złożenie zamówienia.

Serdecznie Zapraszamy !

Nowości

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ ODZIEŻY REKLAMOWEJ ORAZ FIRMOWEJ

SPRAWDZAM !

Aktualne promocje

Opinie

Lista blogowa

Poczytaj więcej

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X