0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Skarpetki z własnym wzorem na zamówienie

Produkowane przez nas skarpetki wyróżnia wysoka jakość i trwałość:

 • używamy przędzy najwyższej jakości, posiadającej atest jakościowy Oeko-Tex.
 • w tło wprowadzamy 3-4 inne kolory, stopa i palce mogą mieć inny kolor niż tło.
 • wzór na lewej skarpetce może być inny niż na prawej.
 • możesz zamówić dowolną długość - od stopek po zakolanówki.
 • skarpetki mogą być w wersji z frotte wewnątrz lub bez.
 • możesz umieścić logo w różnych miejscach skarpetki - cholewka, ściągacz, stopa.
 • oferujemy wykonanie nawet 50 par w 5 rozmiarach i możesz zamówić różne ilości każdego z nich.

Skarpetki z nadrukiem logo - opis produktu:

Skarpetki z własnym wzorem to idealny element garderoby, który Cię wyróżnia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują są między innymi skarpetki z własnym wzorem, w tym skarpetki z logo firmowym.

Skarpety na zamówienie są wykonane w całości z polipropylenu lub bawełny i elastanu. Użyte materiały sprawiają, że skarpetki z logo to produkt wysokiej jakości, który będzie służył przez długi czas. Takie gadżety reklamowe są najbardziej doceniane przez odbiorców, gdyż mają atrakcyjną formę i są praktycznym dodatkiem. Decydując się na skarpetki z logo na zamówienie zapewniasz sobie bezpłatną reklamę o dużym zasięgu, a dodatkowo budujesz profesjonalny wizerunek swojej firmy.

Skarpetki z własnym nadrukiem logo można wykorzystać zarówno jako element stroju własnego, jak i pracowniczego. Nasz asortyment obejmujący wysokiej jakości skarpety na zamówienie zaczyna się na stópkach, a kończy na zakolanówkach. W sprzedaży mamy dwa rodzaje skarpet: na co dzień oraz skarpetki sportowe z własnym nadrukiem dla osób aktywnych fizycznie. Wybrany motyw, który będzie umieszczony na materiale może być składową trzech kolorów – nie licząc tła. Zamawiając skarpetki z logo możemy dopasować ich projekt tak, aby pasował do pozostałych elementów ubioru.

Skarpetki na zamówienie produkujemy z dwóch rodzajów przędzy:

 • 80% bawełna, 20% elastan
 • 100% poliester

Oba rodzaje posiadają atest OEKO-Tex, który gwarantuje najwyższą jakość.

Różne rodzaje długości skarpet z nadrukiem do wyboru:

 • stopki
 • za kostkę
 • do połowy łydki
 • podkolanówki
 • zakola nówki

Specyfikacja skarpetek z własnym wzorem na zamówienie:

Wewnętrzny materiał: wnętrze może być gładkie lub z warstwą puszystej przędzy zwaną frottą. Frotta może wypełniać dowolną część skarpety lub być na całej długości.

Kolor: skarpetka oprócz tła może posiadać maksymalnie 3 kolory

Minimalna ilość skarpetek: 50 par

Czas realizacji skarpetek z nadrukiem na zamówienie: około 3 tygodni. Po złożeniu zamówienia, wykonujemy próbny wzór dokonaniu akcentu lub wprowadzenia poprawek.

Oferowane skarpetki z logo to produkty najwyższej jakości. Do ich wykonania wykorzystujemy przędzę o najwyższej jakości użytkowej, posiadającej atest jakościowy OEKO-Tex. U nas dostępne są skarpety z logo we wszystkich długościach, od stopek po zakolanówki.

Dlaczego personalizowane skarpety z własnym wozrem będą dobrym pomysłem?

Należy zacząć od tego, że w dzisiejszych czasach wręcz trzeba się wyróżniać, ponieważ tylko to zwiększa realnie prawdopodobieństwo, że zostaniemy zauważeni. Globalizacja doprowadziła do tego, że nasza odzież najczęściej pochodzi z tzw. sieciówek, które oferują nam niemalże identyczne ubrania, ponieważ wszystkie one chcą dopasować się do aktualnej mody i panujących trendów. Sprawia to, że wszyscy wyglądamy prawie tak samo, a wówczas bardzo trudno wyróżnić się z tłumu, wyglądać oryginalnie, zwracając tym samym na siebie uwagę. 

Oczywiście możemy sięgać po nieco bardziej niszowe rozwiązania, jak bardzo awangardowe marki odzieżowe, czy też second hand, jednak nie zawsze przynosi to pożądany efekt. Nawet tak drobne elementy, jak oferowane przez nas skarpety z własnym wzorem mogą już sprawić, że nikt inny nie będzie miał takich samych, a to dodatkowo sprawia, że będziemy mieli wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju element swej garderoby, którym odzwierciedlimy swój prawdziwy charakter i każdy będzie nas z tym kojarzył.

Skarpety na zamówienie z własnym wzorem dla Twojej firmy

Wszyscy przedsiębiorcy świadomi tego, jak bardzo ważnym elementem działalności jest marketing zdają sobie też sprawę z tego, że gadżety reklamowe, a tym też odzież jest czymś bardzo istotny, kiedy zależy nam na budowaniu świadomości własnej marki wśród obecnych, potencjalnych klientów, ale też dla umacniania więzi z marką wśród pracowników. 

Identyfikacja wizualna marki jest kluczowym elementem, który wpływa na podświadomość odbiorców, dlatego należy dbać, aby jej elementy pojawiały się wszędzie, gdzie to tylko możliwe, a skarpety z własnym wzorem okażą się skutecznym narzędziem do tego, aby ten cel po prostu osiągnąć. Niektórzy uważają, że jest to tylko niepotrzebny bezmyślny wydatek, natomiast szereg badań potwierdza, że gadżety reklamowe, a szczególnie ubrania z logo lub elementami identyfikacji wizualnej, mają bardzo silny wpływ na to, jak bardzo rozpoznawalna jest nasza marka.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X