0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Ręczniki plażowe z własnym nadrukiem

Opis produktu:

Ręczniki z nadrukiem to świetny gadżet promocyjny. Twoja Firma, Klub, Organizacja , ma określone barwy i logo. Wystrój siedziby i gadżety są w odpowiednich kolorach. Chciałbyś używać ręczników spełniających takie same warunki i napotykasz na problemy kolorystyczne, techniczne ( nadruk lub haft zbyt mały).

U nas zaopatrzysz się w wyrób który znakomicie uzupełni grupę gadżetów o niezwykle atrakcyjny i trwały produkt - ręcznik z nadrukiem w Twoim logo i w odpowiednich kolorach.

Oferujemy nowoczesny ręcznik o wysokiej chłonności wody (wchłania 3 razy więcej wody niż waży i nie traci właściwości osuszających) z dowolnym nadrukiem. Produkt bardzo tani w użytkowaniu.

Specyfikacja produktu:

materiał: tkanina poliestrowa o składzie 88% poliester, 12 % włókien syntetycznych, 205 gsm rozmiary: standardowe - 30cm x 50 cm, 50 cm x 70 cm, 70 cm x 100 cm, 140 cm x 70 cm nadruk: wykonywany jest techniką sublimacyjną w wersji full - kolor przy użyciu atramentów o wysokiej koncentracji barwnika, co zapewnia wysoką jakość i trwałość nadruków. Projekt powinien być zgodny z wymogami technologicznymi, które przesyłamy minimalna ilość: w zależności od wymiarów od 5 - 30 szt czas realizacji: 3-6 dni od daty zatwierdzenia próbnego wydruku i zaksięgowaniu ustalonej kwoty.

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X