0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Koszulki reklamowe z nadrukiem na zamówienie

Koszulki z własnym nadrukiem - opis produktu:

Koszulki z własnym nadrukiem to najpopularniejsza metoda reklamowania Twojej firmy, produktu, wydarzenia lub Stowarzyszenia. Koszulki reklamowe z własnym nadrukiem skutecznie pełnią rolę gadżetu promocyjnego oraz odzieży, którą można nosić na co dzień. Może być świetną pamiątką i stanowią jeszcze lepszą reklamą. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która wykonana nadruk na wskazanej przez Państwa koszulce. Nadruk w postaci ciekawej grafiki, własnego wzoru, a także logo na wybranych wyrobach dowolnego producenta reklamowych T-shirtów.

Specyfikacja koszulek reklamowych z nadrukiem logo:

Materiał koszulki: dzianina bawełna (100 %), gramatura od 145 gsm do 220 gsm.
Rozmiary: dziecięce, damskie i męskie.
Nadruk na koszulce: wykonujemy nadruk techniką DTG lub tradycyjną metodą sitodruku. Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które dostarczamy.
Kolorystyka i modele koszulek reklamowych: wyboru można dokonać spośród produktów sprawdzonych producentów. Ich oferta obejmuje wyroby na każdą kieszeń a jakość zadowoli najwybredniejszego klienta. Polecamy Państwu wyroby:

Czas realizacji koszulki z nadrukiem na zamóienie: 4-7 dni od daty zatwierdzenia wizualizacji projektu graficznego i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X