0
Ultrareklam Łódź na Facebook

Koszulki reklamowe z nadrukiem na zamówienie

Opis produktu:

Koszulki z nadrukiem to najpopularniejsza metoda reklamowania Twojej firmy, produktu, wydarzenia lub Stowarzyszenia. Skutecznie pełnią rolę gadżetu promocyjnego oraz odzieży, którą można nosić na co dzień. Może być świetną pamiątką i stanowią jeszcze lepszą reklamą,. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która wykonana nadruk na wskazanej przez Państwa koszulce , spośród wyrobów dowolnego Producenta reklamowych T - shirtów.

Specyfikacja produktu:

materiał: dzianina bawełna (100 %), gramatura od 145 gsm do 220 gsm rozmiary: dziecięce, damskie i męskie nadruk: wykonujemy nadruk techniką DTG lub tradycyjną metodą sitodruku. Projekt graficzny powinien być wykonany zgodnie z wymogami technologicznymi, które dostarczamy. kolorystyka i modele: wyboru można dokonać spośród produktów sprawdzonych producentów. Ich oferta obejmuje wyroby na każdą kieszeń a jakość zadowoli najwybredniejszego klienta. Polecamy Państwu wyroby:

czas realizacji: 4-7 dni od daty zatwierdzenia wizualizacji projektu graficznego i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X